Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr 20/21 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Jeżeli posiadasz swój sprzęt i chcesz z niego korzystać w czasie trwania nauki, możesz to robić. Jednak nasze sale, w których odbywają się zajęcia, są w pełni wyposażone w potrzebne do nauki urządzenia.

Programowanie dla dzieci jest prowadzone w odpowiednim tempie do przyswojenia materiału. Jednak jeżeli dziecko zapisze się w trakcie jego trwania, jest możliwość nadrobienia materiału w stosunku do reszty grupy.

Nasze warsztaty rozpoczynają się równocześnie z semestrami w szkole. W ten sposób nasze zajęcia dodatkowe dla dzieci w Lublinie są po prostu kursami pozalekcyjnymi w trakcie trwania roku szkolnego.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że aby nauka programowania dla dzieci była jak najbardziej efektywna, należy nauczać go w odpowiedniej wielkości grupach. W naszej placówce jest to 5-12 uczniów przypadających na nauczyciela. Dzięki temu możemy zapewnić im zarówno przygotowanie do pracy w zespole, jak i na bieżąco monitorować indywidualne postępy.

Programy służące do programowania zakładają komendy w języku angielskim. Stąd nasze warsztaty programowania dla dzieci to także nauka podstawowych słów i zwrotów oraz ich wykorzystanie w przyszłej pracy programisty.

Oczywiście. Gry komputerowe to już teraz jedna z lepszych form marketingu, element biznesu i imperium rozrywki. Dlatego nasz kurs programowania dla dzieci zakłada naukę kodowania gier na przykład w języku Java.