Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr letni 2020 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Pasja tworzenia, pasja bycia częścią przyszłości i pasja przekazywania naszej wiedzy innym. Nasze zajęcia programowania dla dzieci w Lublinie stworzyliśmy z myślą o tym, żeby przekazywać nasze umiejętności kolejnym pokoleniom. Dzięki temu możemy mieć pewność, że rośnie nam kolejne pokolenie świetnych programistów, których praca zawodowa będzie się łączyć z tworzeniem rozwiązań ułatwiających codzienne czynności.

O nas

Technologie przyszłości


Nauka programowania dla dzieci to nieodzowna część w przyszłości naszej cywilizacji. Już za kilka lat umiejętność komunikacji z cyfrową inteligencją będzie powszechnie potrzebną umiejętnością. Zajęcia programowania dla dzieci i młodzieży pozwalają najmłodszym na poznawanie świata i języka technologii przyszłości. Dzięki temu mogą oni kierować swoją karierę zawodową na odpowiednie tory, gwarantujące im dobrze opłacany zawód.

Nasz cel


Nie zastanawiamy się nad tym, jak za kilka lat – dekadę lub dwie będzie wyglądać rozwój cyfrowy. Od tego są inni. My poprzez kurs programowania dla dzieci dajemy najmłodszym możliwość stania się jego częścią, jego inżynierami i twórcami. Rynek IT to nadal ogrom miejsc pracy, które obecnie ciężko zapełnić specjalistami. Warsztaty programowania dla dzieci w Lublinie to pomysł na rozwój młodzieży i najmłodszych ukierunkowany na przyszłość.

Dlaczego my?


Dbamy nie tylko o to, aby przekazać naszą wiedzę najmłodszym, ale też staramy się, aby kurs programowania dla dzieci rozwinął w nich potrzebę dalszego kształcenia w tym kierunku. Bycie specjalistą zaczyna się w momencie, kiedy kocha się to, co się robi. Nauka w naszych szkołach to pomysł na to, jak przekazać wiedzę poprzez ciekawe i fascynujące działania, a nie zagadnienia, do których przywykliśmy na zajęciach informatyki w szkołach. Nauka programowania dla dzieci ma być fascynująca, nie nużąca. A my to gwarantujemy.